LP Express kurjeris. Įsigytas prekes kurjeris pristatys Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje – NEMOKAMAI!

LP Express paštomatai. Įsigytas prekes atsiimkite sau patogioje vietoje, patogiu laiku – NEMOKAMAI! (PAŠTOMATAI)

Atsiemimas vietoje. Prekes galite atsiimti mūsų biure Europos pr. 124, Kaune. Atsiimant prekes vietoje, būtina suderinti atvykimo laiką el.paštu info@dreamonhome.eu arba telefonu +37069917593.

  • Pristatymo terminas Lietuvoje 3-5 darbo dienos (nuo užsakymo apmokėjimo datos). Yra galimybė esant palankioms sąlygoms gauti ir per 1-2 darbo dienas.
  • Individualiems užsakymams, taip pat šventiniu laikotarpiu/nedarbo dienomis 6-8 darbo dienos.
Apie užsakymo patvirtinimą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu. Užsakymo pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti gavus apmokėjimą už prekes. Esant poreikiui, galime patikslinti suplanuotą užsakymo pristatymo datą telefonu arba elektroniniu paštu.
Priimdami ir atsiimdami užsakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo/priėmimo dokumentą. Tokiu atveju, jei prekių perdavimo/priėmimo metu pastebėjote siuntos ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo/priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų.
 
Pristatymas su DPD kurjeriu Europoje:
Latvija – 6,30€
Estija – 7,30€
Lenkija – 8,70€
Visos kitos Europos valstybės – 15€.
NEMOKAMAS pristatymas visoje Europoje užsakymams nuo 150€.