DREAMON SATINAS

PREMIUM klasės satinas – prabangus, itin švelnus 100 % medvilnės audinys, kuris ypač malonus prisilietimui. Satinas – plonas ir minkštas, tačiau itin tankus, todėl audinio raštai nepraranda savo žvilgesio bei spalvos, neblunka net ir daugkartinių skalbimų metu, itin lengvai lyginasi. Satino patalynės malonus prisilietimas padeda geriau atsipalaiduoti ir ramiai išsimiegoti. Unikalaus dizaino audiniai Jūsų miegamojo interjere taps harmoninga ir nepaprastai stilinga detale.

DREAMON PERKALIS

Klasikinio 1/1 audimo perkalis, pagamintas iš aukščiausios kokybės šukuotos ir mercerizuotos medvilnės yra ypatingai lygus ir neįtikėtinai pralaidus orui. Malonus prisilietimui perkalio audinys tiks Jūsų mažyliui bet kuriuo metų laiku. Speciali audinio apdaila bei skaitmeninio spausdinimo technologija leidžia išgauti sudėtingus įvairiaspalvius dizainius, kuriais prieš užmiegant galės pasidžiaugti Jūsų mažylis.

DREAMON LINAS

Mūsų lininė patalynė pagaminta iš prabangaus Prancūziško lino pluošto. Tam, kad patalynė būtų dar malonesnė Jūsų odai mes ją specialiai išplauname ir išminkštiname. Apdovanota puikiu oro pralaidumu ir minkštumu DREAMON lininė patalynė išlaikys gaivinančią vėsą vasarą, bei malonią šilumą žiemos metu, taip liesdama Jums visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į sapnų karalystę. Daugybė tyrimų tvirtina, kad linas yra geriausias audinys patalynei bei namų tekstilei. Tolygiai išsklaidydamas drėgmę lininis audinys leidžia palaikyti vienodą kūno temperatūrą. Tarp daugelio ypatingų lino savybių, labiausiai dėmesio verta ši: karštomis dienomis apsupa gaivinanti vėsa, o šaltomis – maloni šiluma. Lininis audinys pasižymi stiprumu, antialerginėmis bei antibakteriologinėmis savybėmis bei laidumu orui.